Страви з м'ясом

Вигляд у таблиці:
(0)

Борщ зі свининою Харчі

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Борщ зі свининою виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна ..

(1)

Гречка із свининою та овочами Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Гречка зі свининою та овочами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати ..

(0)

Гуляш зі свинини з томатним соусом 100% Сублімат Харчі

89грн

Харчі 100% Сублімат. Гуляш зі свинини з томатним соусом, ідеальна їжа в похід. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сублімована їжа Гуляш зі свинини з томатним соусом виготовлені за допомогою методу випаровування вологи з натуральни..

(2)

Картопля із свининою та овочами Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Картопля зі свининою та овочами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додават..

(1)

Паста зі свининою Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Паста зі свининою виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна ..

(0)

Рис зі свининою та овочами Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Рис зі свининою та овочами виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати ок..

(0)

Суп гороховий із свининою Харчі

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Суп гороховий зі свининою виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окр..

(0)

Суп курячий з локшиною Харчі

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Суп курячий з локшиною виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

Відображення 1 до 8 з 8 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Страви з м'ясом" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.