Страви без м'яса

Вигляд у таблиці:
(0)

Боби з рисом, овочами та спеціями (Кічрі) Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Боби з рисом, овочами та спеціями (Кічрі) виготовлені за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні,..

(0)

Каша бананова з фруктами Харчі

40грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Каша вівсяна з фруктами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

(1)

Каша вівсяна з фруктами Харчі

30грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Каша вівсяна з фруктами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

(0)

Каша пшоняна з фруктами Харчі

30грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Каша пшоняна з фруктами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

(0)

Кус-кус з овочами Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Кус-кус з овочами виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна..

(0)

Омлет з цибулею та овочами мікс. 100% Сублімат Харчі

79грн

Харчі 100% Сублімат. Омлет з цибулею та овочами мікс, ідеальна їжа в похід. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сублімована їжа Омлет з цибулею та овочами виготовлені за допомогою методу випаровування вологи з натура..

(0)

Паста «Болгарська» Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Паста «Болгарська» виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна..

(1)

Паста в сирно-вершковому соусі Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Паста в сирно-вершковому соусі виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати..

(0)

Паста з грибами Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Паста з грибами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна пр..

(0)

Рис з овочевою сумішшю “Мексиканська” 100% Сублімат Харчі

79грн

Харчі 100% Сублімат Рис з овочевою сумішшю “Мексиканська”, ідеальна їжа в похід. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сублімована їжа Рис з овочевою сумішшю “Мексиканська” виготовлені за допомогою методу випаровування вологи з натур..

(1)

Сочевичний суп зі спеціями Харчі

31грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сочевичний суп зі спеціями виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати ок..

(0)

Чіа-пудинг зі шматочками журавлини Харчі

36грн

Харчі Чіа-пудинг зі шматочками журавлини виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні,..

(0)

Чіа-пудинг зі шматочками кураги Харчі

36грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Чіа-пудинг зі шматочками кураги виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додава..

(1)

Чіа-пудинг шоколадний Харчі

36грн

Харчі Чіа-пудинг шоколадний виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО, і ідеально підійде як їжа для походів. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сушена їжа має дуже малу вагу ..

Відображення 1 до 14 з 14 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Страви без м'яса" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.