Перекус

Вигляд у таблиці:
(0)

Батончик вівсяний з журавлиною Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з журавлиною виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, журавлина сушена, кокосове масло, глюкозно-фруктозний ..

(0)

Батончик вівсяний з курагою Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з курагою виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, курага, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова..

(0)

Батончик вівсяний з медом Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з медом виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, мед, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова цінн..

(0)

Батончик вівсяний з чорносливом Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з чорносливом виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, чорнослив в’ялений, кокосове масло, глюкозно-фруктозн..

(0)

Батончик вівсяний класичний Вівсянчик

15грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний класичний виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова цінніст..

(0)

Мікс “Гірський” (кеш’ю та журавлина) Перекуска

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Перекуска" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Мікс “Гірський” виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: кеш’ю смажене, журавлина сушена.Харчова цінність на 100 г: білки 8.83 г, жири 21.8 г, вуг..

(0)

Мікс “Лісовий” (фундук та родзинки), Перекуска

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Перекуска" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Мікс “Лісовий” виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: фундук, родзинки.Харчова цінність на 100 г: білки 8 г, жири 30.6 г, вуглеводи 41.5 гЕнерге..

(0)

Фруктово-ягідні пастилки Перекуска

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Перекуска" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Фруктово-ягідні пастилки виготовлені з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: фруктова пастила з яблук, сливи, айви, ягід, цукор, кориця, м’ята.Харчова цінніст..

Відображення 1 до 8 з 8 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Перекус" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.