Їжа для походів

Вигляд у таблиці:
(0)

Імбирно-лимонний зігріваючий напій Харчі

18грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Імбирно-лимонний зігріваючий напій виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а дод..

(0)

Батончик вівсяний з журавлиною Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з журавлиною виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, журавлина сушена, кокосове масло, глюкозно-фруктозний ..

(0)

Батончик вівсяний з курагою Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з курагою виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, курага, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова..

(0)

Батончик вівсяний з медом Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з медом виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, мед, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова цінн..

(0)

Батончик вівсяний з чорносливом Вівсянчик

20грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний з чорносливом виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, чорнослив в’ялений, кокосове масло, глюкозно-фруктозн..

(0)

Батончик вівсяний класичний Вівсянчик

15грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикатах під час походу! Український бренд "Вівсянчик" подбав про смачний, поживний і корисний перекус для мандрівників. Батончик вівсяний класичний виготовлений з натуральних продуктів без використання консервантів та ГМО.Склад: вівсяні пластівці, кокосове масло, глюкозно-фруктозний сироп.Харчова цінніст..

(0)

Боби з рисом, овочами та спеціями (Кічрі) Харчі

38грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Боби з рисом, овочами та спеціями (Кічрі) виготовлені за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні,..

(0)

Борщ зі свининою Харчі

33грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Борщ зі свининою виготовлений за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп можна ..

(1)

Гречка із свининою та овочами Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Гречка зі свининою та овочами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати ..

(0)

Гуляш зі свинини з томатним соусом 100% Сублімат Харчі

89грн

Харчі 100% Сублімат. Гуляш зі свинини з томатним соусом, ідеальна їжа в похід. Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд Harchi подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Сублімована їжа Гуляш зі свинини з томатним соусом виготовлені за допомогою методу випаровування вологи з натуральни..

(0)

Кава натуральна у фільтр-пакеті Харчі

18грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. А як же обійтись у поході без обсмаженої натуральної кави у фільтр-пакеті вищого гатунку?Склад: кава натуральна, обсмажена, вищого гатунку.Харчова цінність на 100 г: білки 13.9 г, жири 14.4 г, в..

(0)

Какао на коров’ячому молоці Харчі

30грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Какао на коров’ячому молоці виготовлено за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати ок..

(2)

Картопля із свининою та овочами Харчі

43грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Картопля зі свининою та овочами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додават..

(0)

Каша бананова з фруктами Харчі

40грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Каша вівсяна з фруктами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

(1)

Каша вівсяна з фруктами Харчі

30грн

Забудьте про шкідливі та одноманітні напівфабрикати під час походу! Український бренд "Харчі" подбав про повноцінне та приємне харчування для мандрівників. Каша вівсяна з фруктами виготовлена за допомогою методу сушки натуральних продуктів без використання консервантів і ГМО. Сушена їжа має дуже малу вагу та проста у приготуванні, а додавати окріп ..

Відображення 1 до 15 з 40 (3 сторінки)

*Асортимент категорії Харчі "Їжа для походів" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.

ПРОХАННЯ, формувати замовлення Харчі, при можливості, на сайті www.ruhanka.com.ua навіть в разі самовивозу з магазину на Майдані Незалежності, або по телефону, щоб ми встигали зібрати Харчі і не затримували Вас, дякуємо за розуміння.

Похідна їжа в гори купити в Києві, Harchi відгуки у Львові, перші страви харчі у Дніпрі, Харкові, Одесі, Тернополі, Рівному з доставкою по Україні. Їжа для походів з наметами, ціна і смак з м'ясом, смачна їжа без м'яса, що взяти в ліс - сушена їжа або сухі продукти для походу. В інтернет-магазині Руханка можна купити недорого сублімовану їжу Харчі, IIdlo, Travellunch, Trekn Eat, Voyager, Happy Elk, Trekmates. Туристична їжа займає мало часу для приготування їжі, її потрібно залити окропом, почекати трохи і їжа для туриста готова. Сублімати не містять ГМО і консервантів. Спортивна їжа для мандрівників літаком і не тільки. Купити їжу з м'ясом, перша страва, каша з м'ясом. Райські десерти Чіа-пудинг. Набір туристичної їжі поживної. Похідна їжа заморожується, потім сушиться вакуумним шляхом і стає повністю збезводненою їжею, сублімованою.

Смачна туристична їжа.

Магазин RUHANKA є офіційним дилером виробників в нашому каталозі.