Миски

Вигляд у таблиці:
(0)

Контейнер складний Tramp TRC-087

185грн

TRC-087 - складний силіконовий контейнер круглої форми з пластиковою кришкою-защіпкою від відомого туристичного бренда Tramp. Чудова альтернатива звичайному пластиковому контейнеру, що компактно складається завдяки м'яких стінок, виготовлених із харчового силікону. Легкий ланч-бокс об'ємом 800 мл зручно використовувати як в умовах міста, так і в по..

(0)

Контейнер складний Tramp TRC-088

144грн

TRC-088 - складний силіконовий контейнер круглої форми з пластиковою кришкою-защіпкою від відомого туристичного бренда Tramp. Чудова альтернатива звичайному пластиковому контейнеру, що компактно складається завдяки м'яких стінок, виготовлених із харчового силікону. Легкий ланч-бокс об'ємом 550 мл зручно використовувати як в умовах міста, так і в по..

(0)

Миска туристична з кришкою Харчі

35грн

Український бренд "Харчі" подбав про комфортне харчування мандрівників. Миска туристична з кришкою - незамінний атрибут будь-якого походу. Має достатньо великий об’єм у 500 мл. Обладнана зручною ручкою і кришкою, що надійно тримається на мисці. Технічні характеристики:Вага: 0.062 кгРозміри: 12 × 12 × 7.5 см..

В наявності
(0)

Складна миска Sea To Summit X-Seal & Go Large

550грн

X-Seal & Go Large - складна миска об’ємом 600 мл зі стінками з силікону нового покоління від австралійського бренда Sea To Summit. Герметична кришка з різьбою проста і зручна у використанні, крім того, вона перешкоджає витіканню. Стійке до подряпин міцне дно з пластмаси можна застосовувати і в якості підставки під гаряче або дошки. Стінки миски..

(0)

Складна миска Sea To Summit X-Seal & Go X-Large

627грн

X-Seal & Go X-Large - складна миска об’ємом 850 мл зі стінками з силікону нового покоління від австралійського бренда Sea To Summit. Герметична кришка з різьбою проста і зручна у використанні, крім того, вона перешкоджає витіканню. Стійке до подряпин міцне дно з пластмаси можна застосовувати і в якості підставки під гаряче або дошки. Стінки мис..

(0)

Контейнер 2 відділення силіконових Tramp 900ml (TRC-090-olive)

278грн

..

(0)

Контейнер 2 відділення силіконових Tramp 900ml (TRC-090-orange)

278грн

..

Відображення 1 до 7 з 7 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Миски" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.