Мультитули і ножі

Вигляд у таблиці:
(0)

Мультитул Ganzo G101-H

500грн

G101-H - зручний та продуманий мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Найоптимальніше рішення для тих, хто хоче придбати максимум функціональності за мінімальну суму. Має стильний хромований дизайн.Модель Ganzo G101-H забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, пилкою по дереву..

(0)

Мультитул Ganzo G103

489грн

G103 - зручний та практичний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Справжня “кишенькова майстерня” у стійкому чорному матовому покритті, що виступає додатковим бар'єром для корозії і виглядає дуже стильно.Модель Ganzo G103 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, напилком, ..

(0)

Мультитул Ganzo G104S

269грн

G104S - компактний та функціональний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Виділяється невеликою масою і оптимальним набором інструментів для виконання більшості робіт в умовах міста.Модель Ganzo G104S забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, двома плоскими і хрестоподібною..

(0)

Мультитул Ganzo G105

456грн

G105 - легкий та зручний повнорозмірний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Вражаючий вибір інструментів допоможе користувачу виконати будь-яку ремонтну роботу.Модель Ganzo G105 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, двома плоскими викрутками різного розміру, напилком, ..

(0)

Мультитул Ganzo G106

430грн

G106 - легкий повнорозмірний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Виповнений по класичному принципу - на базі плоскогубців з функцією кусачок. Для зменшення ваги мультитул має алюмінієві руків'я.Модель Ganzo G106 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, плоскою і хрестопод..

(0)

Мультитул Ganzo G109

480грн

G109 - легкий та стильний повнорозмірний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Поставляється у двох варіантах дизайну: з синіми і червоними вставками на руків’ях. Інші деталі інструмента мають чорне покриття, що надає йому особливо стильного вигляду. У робочому стані руків’я мультитулу ергономічної форми вигнуті назовні для більш зручн..

(0)

Мультитул Ganzo G112

478грн

G112 - функціональний повнорозмірний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Виповнений з нержавіючої сталі 3Cr13 середньої цінової категорії, що дозволяє ножам довше залишатися гострими, а також відмінно протистоїть утворенню іржі. Тож інструменти, зроблені з цього виду сталі, стануть у нагоді риболовам і мандрівникам.Модель Ganzo G112 ..

(0)

Мультитул Ganzo G201

567грн

G201 - компактний та ергономічний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Його комплектність складає 24 інструменти, що робить мультитул дійсно багатофункціональним. Ще міцніший завдяки металевим руків’ям.Модель Ganzo G201 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, міні-пилкою,..

(0)

Мультитул Ganzo G201-B

589грн

G201-B - компактний та ергономічний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Його комплектність складає 24 інструменти, що робить мультитул дійсно багатофункціональним. Більш міцний завдяки металевим руків’ям. Має стійке чорне матове покриття, що виступає додатковим бар'єром для корозії і виглядає дуже стильно.Модель Ganzo G201-B забезпеч..

(0)

Мультитул Ganzo G201-H

567грн

G201-H - компактний та ергономічний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Його комплектність складає 24 інструменти, що робить мультитул дійсно багатофункціональним. Ще міцніший завдяки металевим руків’ям. Має стильний хромований дизайн.Модель Ganzo G201-H забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких ..

(0)

Мультитул Ganzo G2016-P

400грн

G2016P - легкий та продуманий мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Об'єднує всі найнеобхідніші для поїздок та активного відпочинку інструменти. Стильний дизайн у стилі “мілітарі” - пластикові накладки на руків’ях мультитула мають камуфлююче забарвлення.  Модель Ganzo G2016P забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачкам..

(0)

Мультитул Ganzo G2019S

280грн

G2019S - компактний та функціональний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Кишенькова модель з мінімальними розмірами і оптимальним набором інструментів для виконання більшості робіт в умовах міста стане у нагоді і автомобілістам.Модель Ganzo G2019S забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, лезом зі звичайною заточкою, пло..

(0)

Мультитул Ganzo G202

577грн

G202 - зручний та продуманий мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Один із найстильніших багатофункціональних інструментів виробника, що вдало поєднує у собі сучасний дизайн та великий набір інструментів.Модель Ganzo G202 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, пилкою по д..

(0)

Мультитул Ganzo G202B

616грн

Ganzo G202-B - зручний та продуманий мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Один із найстильніших багатофункціональних інструментів виробника, що вдало поєднує у собі сучасний дизайн та великий набір інструментів. Має стійке чорне матове покриття, що виступає додатковим бар'єром для корозії і виглядає дуже стильно.Модель Ganzo G202-B за..

(0)

Мультитул Ganzo G203

533грн

G203 - компактний та функціональний мультитул від провідного китайського бренда Ganzo. Містить в собі відразу 24 інструмента, кожен з яких ефективно справляється зі своєю задачею, займаючи мінімум місця всередині руків'я.Модель Ganzo G203 забезпечена підпружиненими плоскогубцями з кусачками, двома лезами, одне з яких має серейторну заточку, невелик..

Відображення 1 до 15 з 22 (2 сторінки)

*Асортимент категорії "Мультитули і ножі" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.