Сідачки

Вигляд у таблиці:
(0)

Надувна сідачка Sea To Summit Air Seat Insulated Green

798грн

Sea To Summit Air Seat - комфортна м’яка надувна подушка для сидіння товщиною 5 см від австралійського бренда, розроблена за принципом надувних килимків Sea To Summit. Утеплена синтетичним наповнювачем Thermolite®. Виготовлена з використанням технології незалежних стільників Sprung Cell™. Міцний і легкий матеріал. Добре справляється з будь-якими не..

(0)

Надувна сідачка Sea To Summit Air Seat Olive

684грн

Sea To Summit Air Seat - комфортна м’яка надувна подушка для сидіння товщиною 5 см від австралійського бренда, розроблена за принципом надувних килимків Sea To Summit. Виготовлена з використанням технології незалежних стільників Sprung Cell™. Міцний і легкий матеріал. Добре справляється з будь-якими нерівностями поверхні.Особливості:- легка і компа..

(0)

Самонадувна сідачка Sea To Summit Delta V Deluxe S.I. Seat Indigo

855грн

Sea To Summit Delta V Deluxe Self Inflating Seat - комфортне м’яке самонадувне сидіння зі спинкою товщиною 2.5 см від австралійського бренда, розроблене за принципом килимків Sea To Summit S.I. Наповнене перфорованою піною, тож надувається за лічені секунди. Міцний і легкий матеріал. Добре справляється з будь-якими нерівностями поверхні.Модель зі с..

Немає в наявності
(0)

Самонадувна сідачка Sea To Summit Delta V S.I. Seat Olive

550грн

Sea To Summit Delta V Self Inflating Seat - комфортне м’яке самонадувне сидіння товщиною 3.8 см від австралійського бренда, розроблене за принципом килимків Sea To Summit S.I. Наповнене перфорованою піною, тож надувається за лічені секунди. Міцний і легкий матеріал. Добре справляється з будь-якими нерівностями поверхні.Особливості:- легке і компакт..

Відображення 1 до 4 з 4 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Сідачки" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.