Аксесуари для килимків

Вигляд у таблиці:
(0)

Крісло-чохол Sea To Summit Air Chair Large Black/Grey

1596грн

Sea To Summit Air Chair - крісло-чохол від відомого австралійського бренда. Використовується разом з надувним килимком Sea To Summit. Чохол з легкістю перетворює надувний килимок у комфортне м'яке крісло - те, що треба для відпочинку під час походу. Підходить для килимків розміру Large.Особливості:- гібридна конструкція для перетворення килимка в к..

Немає в наявності
(0)

Крісло-чохол Sea To Summit Air Chair Regular

1311грн

Sea To Summit Air Chair - крісло-чохол від відомого австралійського бренда. Використовується разом з надувним килимком Sea To Summit. Чохол з легкістю перетворює надувний килимок у комфортне м'яке крісло - те, що треба для відпочинку під час походу. Підходить для килимків розміру Small і Regular; для килимків Large необхідний чохол Sea To Summit Ai..

(0)

Насос для килимка Sea To Summit Air Stream Pump Sack

715грн

Sea To Summit Air Stream Pump Sack - насос для надувних килимків Sea to Summit від однойменного австралійського бренда. Має вигляд 20-ти літрового гермомішка з клапаном для надування. Виготовлений з ультралегкого матеріалу Ultra-Sil® Nano Dry Sack. Надзвичайно простий механізм: потрібно набрати повітря у гермомішок, закрити його і витискати повітря..

Відображення 1 до 3 з 3 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Аксесуари для килимків" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.