Карабіни

Вигляд у таблиці:
(0)

Карабін Petzl OK screw lock (M33A SL)

540грн

Карабін овальний з муфтою Petzl OK screw lock (M33A SL)Вага: 70 гНавантаження по головный осі: kN 25 Навантаження по поперечної осі: kN 8 Навантаження з відкритою засувкою: kN 87Матеріал: алюмінійСертифікат безпеки: CE EN 362, EACГарантія: 3 рокиКраїна виробництва: Франція..

(0)

Карабін Petzl OK screw lock (M33A SLN)

621грн

Карабін овальний з муфтою Petzl OK screw lock (M33A SLN) в чорному кольоріВага: 70 гНавантаження по головный осі: kN 25Навантаження по поперечної осі: kN 8Навантаження з відкритою засувкою: kN 87Матеріал: алюмінійСертифікат безпеки: CE EN 362, EACГарантія: 3 рокиКраїна виробництва: Франція..

(0)

Карабін Tramp TRA-006

36грн

TRA-006 - компактний карабін без муфти з прямою защіпкою від відомого туристичного бренда Tramp. Дуже зручний у побуті, має масу корисних застосувань: підвіска на ключі або рюкзак, фіксатор повідку для собаки тощо. Tramp TRA-006 - аксесуарний карабін, не призначений для скелелазіння.Особливості:- міцний алюмінієвий сплав- різноманітне використання-..

(0)

Карабін Tramp TRA-058

32грн

TRA-058 - компактний карабін без муфти з прямою защіпкою від відомого туристичного бренда Tramp. Дуже зручний у побуті, має масу корисних застосувань: підвіска на ключі або рюкзак, фіксатор повідку для собаки тощо. Tramp TRA-058 - аксесуарний карабін, не призначений для скелелазіння.Особливості:- міцний алюмінієвий сплав- різноманітне використання-..

Відображення 1 до 4 з 4 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Карабіни" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.