Рушники

Вигляд у таблиці:
(0)

Рушник Sea To Summit Pocket Towel L

513грн

Sea To Summit Pocket Towel L - дуже легкий і компактний рушник, що ефективно вбирає вологу. Незамінна річ у поході. Виготовлений з мікрофібри, здатної увібрати обсяг вологи, що перевищує її власну вагу в три рази. А при віджиманні вода легко йде з тканини. Рушник м'який і приємний на дотик, швидко сохне. Чохол на блискавці для зручного зберігання і..

(0)

Рушник Sea To Summit Pocket Towel M

456грн

Sea To Summit Pocket Towel M - дуже легкий і компактний рушник, що ефективно вбирає вологу. Незамінна річ у поході. Виготовлений з мікрофібри, здатної увібрати обсяг вологи, що перевищує її власну вагу в три рази. А при віджиманні вода легко йде з тканини. Рушник м'який і приємний на дотик, швидко сохне. Чохол на блискавці для зручного зберігання і..

(0)

Рушник Sea To Summit Pocket Towel S

342грн

Sea To Summit Pocket Towel S - дуже легкий і компактний рушник, що ефективно вбирає вологу. Незамінна річ у поході. Виготовлений з мікрофібри, здатної увібрати обсяг вологи, що перевищує її власну вагу в три рази. А при віджиманні вода легко йде з тканини. Рушник м'який і приємний на дотик, швидко сохне. Чохол на блискавці для зручного зберігання і..

(0)

Рушник Sea To Summit Pocket Towel XL

627грн

Sea To Summit Pocket Towel XL - дуже легкий і компактний рушник, що ефективно вбирає вологу. Незамінна річ у поході. Виготовлений з мікрофібри, здатної увібрати обсяг вологи, що перевищує її власну вагу в три рази. А при віджиманні вода легко йде з тканини. Рушник м'який і приємний на дотик, швидко сохне. Чохол на блискавці для зручного зберігання ..

Відображення 1 до 4 з 4 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Рушники" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.


Туристичний Рушник купити в Києві, Львові, Тернополі, Харкові, Одесі, Дніпрі, Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі з доставкою по всій Україні. Рушник з мікрофібри, Похідний рушник, Спортивний рушник швидко вбирає вологу, висихає прямо в чохлі, сохне моментально. Компактний рушник яскравих кольорів для активного відпочинку, спортивних заходів: біг, велосипед, плавання, тренажерний зал, фітнес, байдарки і багато іншого. Замовляй мікрофібру в інтернет-магазині Руханка RUHANKA. Офіційна гарантія, топові виробники Sea To Summit, STS, Pinguin, Turbat, Tramp, Naturehike, Fjord Nansen, Trekmates, Travel Extreme. Відгуки 2019, опис, різні розміри якісні вироби.