Сорочки

Вигляд у таблиці:
(0)

Сорочка Turbat Java 2

1485грн

Сорочка Turbat Java 2 - оновлена практична і технологічна модель жіночої сорочки класичного крою з довгим рукавом та капюшоном від українського бренда, вироблена з екологічної тканини TropicLinen. Розрахована на використання у літню спеку, адже забезпечує чудову терморегуляцію, захищає від шкідливого ультрафіолетового проміння та володіє природними..

Немає в наявності
-30%
(0)

Сорочка Turbat Kalimantan

942грн 1345грн

Сорочка Turbat Kalimantan - нова практична і технологічна модель чоловічої сорочки класичного крою з довгим рукавом від українського бренда, вироблена з екологічної тканини TropicLinen. Розрахована на використання у літню спеку, адже забезпечує чудову терморегуляцію, захищає від шкідливого ультрафіолетового проміння та володіє природними охолоджуюч..

(0)

Сорочка Turbat Kalimantan 2

1485грн

Сорочка Turbat Kalimantan 2 - оновлена практична і технологічна модель чоловічої сорочки класичного крою з довгим рукавом та капюшоном від українського бренда, вироблена з екологічної тканини TropicLinen. Розрахована на використання у літню спеку, адже забезпечує чудову терморегуляцію, захищає від шкідливого ультрафіолетового проміння та володіє пр..

-30%
(0)

Сорочка Turbat Lima 3

1012грн 1445грн

Сорочка Turbat Lima 3 - нова практична і технологічна модель подовженої жіночої сорочки вільного крою з довгим рукавом та капюшоном від українського бренда, вироблена з екологічної тканини TropicLinen. Розрахована на використання у літню спеку, адже забезпечує чудову терморегуляцію, захищає від шкідливого ультрафіолетового проміння та володіє приро..

Відображення 1 до 4 з 4 (1 сторінки)

*Асортимент категорії "Сорочки" провідних брендів у нашій інтернет-крамниці набагато ширший за представлений на сайті. Якщо ви не побачили потрібного товару – зв'яжіться з менеджером по телефону, або через месенджер, і отримайте знижку.